Pożyczka w LendUp – dlaczego my?

Przekonaj się, że warto nam zaufać

Mamy doświadczenie

Właścicielem marki LendUp.pl jest PROFI CREDIT Polska S.A., będąca częścią Profireal Group SE. Spółki finansowe wchodzące w skład grupy działają również na terenie Czech, Słowacji, Bułgarii, Rosji i Filipin. Jesteśmy jedną z wiodących marek udzielających pożyczek drogą online. Pożyczamy nawet do 25 000 zł, rozkładając spłatę na dogodne miesięczne raty. Nasze produkty są dostępne również dla osób posiadających zobowiązania w innych instytucjach finansowych, jednak w każdym przypadku decyzja uzależniona jest od indywidualnej oceny zdolności kredytowej klienta.

Dzięki wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, a przede wszystkim dzięki bardzo szybkiej procedurze analizy wniosków o pożyczki online, spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagającej grupy Klientów.

Spółki z naszej Grupy udzieliły już ponad 1 400 000 pożyczek Spółki z naszej Grupy udzieliły już ponad 1 400 000 pożyczek

Ograniczamy formalności

Pożycz bez wychodzenia z domu

wniosek wypełnisz podczas rozmowy z naszym doradcą

Bez zbędnych podpisów

pieniądze zostają wypłacone po zatwierdzeniu umowy

W procesie zdalnym

możliwe jest podpisanie umowy
w Strefie Klienta

U nas pożyczysz

Nawet do 25 000 zł

pożyczoną kwotę możesz przeznaczyć na dowolny cel

Na 48 miesięcy

dzięki temu wysokość raty nie obciąży zbytnio Twojego budżetu

Bez zbędnych formalności

cenimy Twój czas dlatego ograniczamy formalności do minimum

A dodatkowo...

Nagradzamy naszych Klientów punktami, które po utworzeniu konta w Strefie Klienta oraz po spełnieniu warunków ujętych w Regulaminie Promocji, mogą zostać wymienione na dodatkowe korzyści, np. odroczenie spłaty jednej raty lub obniżenie dwóch rat o 50%.