Pożyczka w LendUp – dlaczego my?

Przekonaj się, że warto nam zaufać

Mamy doświadczenie

 

Właścicielem marki LendUp.pl jest PROFI CREDIT Polska S.A., będąca częścią Profireal Group SE. Spółki finansowe wchodzące w skład grupy działają również na terenie Czech, Słowacji, Bułgarii, Rosji i Filipin. Jesteśmy jedną z wiodących marek udzielających pożyczek drogą online. Pożyczamy nawet do 15 000 zł, rozkładając spłatę na dogodne miesięczne raty. Nasze produkty są dostępne również dla osób posiadających zobowiązania w innych instytucjach finansowych, jednak w każdym przypadku decyzja uzależniona jest od indywidualnej oceny zdolności kredytowej klienta.

Dzięki wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, a przede wszystkim dzięki bardzo szybkiej procedurze analizy wniosków o pożyczki online, spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagającej grupy Klientów.

Spółki z naszej Grupy udzieliły już ponad 1 400 000 pożyczek Spółki z naszej Grupy udzieliły już ponad 1 400 000 pożyczek

Ograniczamy formalności

Pożyczasz online bez odsetek

wystarczy, że samodzielnie uzupełnisz formularz

Bez żadnych podpisów

pieniądze zostają wypłacone po zaakceptowaniu wniosku

Pełen proces online

uzupełnienie formularza
zajmuje zwykle 4 minuty

U nas pożyczysz

Nawet do 15 000 zł

taką kwotę pożyczki oferujemy klientom przez Internet

Na 36 miesięcy

dzięki temu wysokość raty nie obciąży zbytnio Twojej budżetu

Nawet w 16 minut

tyle czasu wystarcza zwykle na wypłatę pieniędzy na konto

A dodatkowo...

 

nagradzamy naszych Klientów punktami, które po utworzeniu konta w Strefie Klienta oraz spełnieniu warunków ujętych w regulaminie, mogą zostać wymienione na dodatkowe korzyści, np. odroczenie płatności lub spłatę pojedynczej raty.